چگونه در اینستاگرام چند استوری بگذاریم؟

 استوری اینستاگرام یکی از آن قابلیت های بسیار جالبی است که کاربران بسیار زیادی داشته و روزانه میلیون ها بار توسط کاربران مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا یک تصویر یا یک ویدیو چند ثانیه ای را برای مدت ۲۴ ساعت به صورت عمومی، انتشار دهید. پس از طی این مدت، ویدیو یا تصویر مربوطه ناپدید خواهد شد. البته این مورد به این خاطر است که افراد تنها در استوری، اتفاقات مربوط به همان لحظات خود را قرار دهند و به نوعی نشان دهنده اتفاقاتی باشد که به تازگی برای آن ها رخ داده است. اما قابلیت جالب دیگری که اینستاگرام در بخش استوری های خود قرار داده است، قابلیت گذاتشتن چند استوری به صورت پشت سر هم می باشد. در این مطلب قصد داریم تا روش گذاشتن چند استوری در اینستاگرام را آموزش داده و تا بتوانید با استفاده از آن چند تصویر یا ویدیو را در طول روز به عنوان استوری خود قرار دهید.

آموزش گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

قبلا در رابطه با نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام و ترفندها و استفاده از تنظیمات مختلف آن را در مطالب مربوطه، مفصلا بررسی کرده و آموزش های لازم را ارائه داده ایم. برای گذاشتن چند استوری در اینستاگرام و قرار دادن چند تصویر یا ویدیو برای استوری به صورت پشت سر هم، به ترتیب مراحل زیر عمل خواهیم نمود:

  1. ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و اولین استوری خود را با استفاده از لینک آموزش بالا، روی اینستاگرام قرار دهید.
  2. پس از گذاشتن استوری اول خود، به صفحه اصلی اینستاگرام رفته و از بالای صفحه و در سمتچپ، گزینه شبیه به دوربین را انتخاب نمایید.
  3. یک تصویر یا ویدیو را با استفاده از دوربین گوشی ضبط کرده و یا با استفاده از گزینه گالری در قسمت پایین و سمت چپ صفحه، یک تصویر یا ویدیو را انتخاب نمایید.
  4. پس از انتخاب تصویر مورد نظر، با استفاده از گزینه های معمول در بالای تصویر، می توانید، استیکر به تصویر اضافه نموده و یا آن را ویرایش کنید.
  5. در پایان گزینه Your Story را از قسمت پایین و سمت چپ صفحه، انتخاب نمایید تا تصویر انتخابی به عنوان دومین استوری شما قرار بگیرد. به این ترتیب به سادگی قادر به گذاشتن چند استوری در اینستاگرام خواهید بود.

آموزش تصویری گذاشتن چند استوری در اینستاگرام به صورت پشت سر هم

همانطور که در تصاویر بالا نیز مشخص است با استفاده از همین چند مرحله ساده، شما قادر خواهید بود تا دو یا چند تصویر را به عنوان استوری اینستاگرام خود قرار دهید و به این ترتیب به سادگی لحظات خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *