اینستاگرام یکی از معروف ترین و مشهور ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در جهان است. این شبکه ی اجتماعی ماهیانه ۸۰۰ میلیون کاربر فعال را در خود جای میدهد. اما شاید یکی از مشکلاتی که اینستاگرام دارد، نبود قابلیت بزرگ کردن عکس پروفایل کاربران (عکس اینستاگرام دیگران) است. این قابلیت هنوز به اینستاگرام اضافه نشده اما ممکن است در آینده اضافه شود. اما چگونه میتوانیم به پروفایل هر کاربر در اینستاگرام دسترسی داشته باشیم و آن را با کیفیت خوب ببینیم؟

هرکدام از این ترفند ها پیش نیاز هایی خواهند داشت که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

۱-روش اول: استفاده از اینستاگرام دسکتاپ

برای انجام این روش فقط کافیست تا یک مرورگر اینترنتی نصب شده بر روی کامپیوتر یا لپتاپ داشته باشید. بهترین مرورگر پیشنهاد شده برای این کار Google chrome است. مراحل زیر را طی کنید.

۱- ابتدا وارد پروفایل فرد مورد نظر شوید. به این نکته توجه داشته باشید که تفاوتی ندارد اکانت خصوصی یا عمومی است. این روش ها برای هر نوع حساب کاربری قابل انجام است. سپس بر روی عکس پروفایل شخص مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه copy image address را انتخاب کنید. (عکس بالا)

۲- حال بر روی نوار آدرس مرورگر خود رفته و آدرس کپی شده را با استفاده از دستور ctrl+v در محل کپی کنید. توجه داشته باشید که در این قسمت اینتر نکنید. اگنون باید تغیراتی را در آدرس نوشته شده بدهید. اگر آدرس را خوب نگاه کنید در قسمتی عبارت s150x150/ یا s320x320/ را خواهید دید. اعداد این عبارت را به ۱۰۸۰ تغییر دهید. حال در ابتدای آدرس عبارت Vp/ را حذف کنید. در پایان این مرحله نوار آدرس شما باید به این شکل (شکل پایین) باشد.

۳-پس از اینکه از تغیرات اعمال شده اطمینان حاصل کردید کلید  enter را بزنید تا ببینید که عکس پروفایل شخض مورد نظر در سایز و کیفیت خوب ظاهر خواهد شد.

۲روش دوم استقاده از اپلیکیشن Qeek

اپلیکیشن qeek به ظور اختصاصی بر روی بزرگ کردن عکس اینستاگرام (عکس های پروفایل) تمرکز دارد. برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا از play store یا app store دانلود کرده و برنامه را اجرا کنید. پس از نصب و اجرا، برنامه درخواست اتصال به اکانت اینستاگرام شما را خواهد کرد. بعد از آن طریقه ساده است. فقط کافیست تا فرد مورد نظر را جستجو کرده و گزینه zoom profile photo را انتخاب کنید

توجه
در روز نگارش این مطلب این برنامه پولی بوده و نیاز به صرف هزینه ماهیانه یا اشتراکی دارد. پیشنهاد میکنیم از روش اول استفاده کرده یا به سراغ روش سوم که بهترین و سریع ترین ترفند است مراجعه کنید.

۳روش سوم استفاده از ربات تلگرام

این روش سریع ترین و آسان ترین ترفند برای بزرگ کردن عکس اینستاگرام است. با استفاده از این ربات تلگرام میتوانید عکس های پروفایل اینستاگرام و همچنین پست های افراد را (ویدیو و عکس) در گوشی خود ذخیره کنید. برای استفاده مراحل . زیر را طی کنید.

۱- در قسمت saved massage یا در صفحه یکی از دوستان عبارت @instasave_bot را تایپ کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید.

۲- سپس به اینستاگرام خود رفته و وارد پروفایل شخص مورد نظر شوید. در قسمت بالا سمت راست یک گزینه به شکل سه نقطه خواهید دید. بر روی آن کلیک کرده و گزینه Copy profile url را انتخاب کنید.

۳- در این قسمت به ربات اینستاسیو بازگشته و لینک کپی شده را در نوار تایپ paste کنید. پس از چند لحظه خواهید دید که عکس پروفایل شخص مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد. با کلیک بر روی این عکس میتوانید آن را لود کرده و در گالری گوشی خود ذخیره نمایید.