چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

اکانت های دارای نشان تایید شده شامل برخی چهره های عمومی شناخته شده، افراد مشهور و برندهای جهانی حاضر در اینستاگرام هستند. این اکانت ها به این خاطر نشان تایید شده دریافت می کنند که احتمال زیادی دارد مورد جعل هویت قرار بگیرند و اینستاگرام می خواهد مطمئن شود که کاربران اینستاگرام به راحتی می توانند افراد و برندهای معتبر را پیدا و فالو کنند.
 ۷ راه برای گرفتن تیک آبی

۱٫ فالوورهای زیادی داشته باشید
این روش خیلی کارایی ندارد اما یکی نکاتی که وجود دارد تا بتوانید تیک آبی رنگ را بگیرید این است که مشهور باشید! البته قبلا راجع به اینکه چه تعداد فالوور باعث گرفتن این تاییدیه می شود سوال پرسیده شدهو مشخص شد که پلتفرم به پلتفرم متفاوت است. مثلا یک اکانت فیسبوک با ۱۰۰۰ نفر فالوور این تیک را گرفته اما یک پیج با بیش از ۱ میلیون فالوور نه. پس خیلی وقت ها هم به حس ادمین بستگی دارد و شامل هیچ چارچوب مشخصی نمی شود!

۲٫ جعل هویت
اتفاقی که این روزها خیلی شاهد آن هستیم. وقتی کسی اکانت شما را جعل می کند، شما به اینستاگرام پیغام میدهید و بعد از آن یک فرم پر می کنید که نشان می دهد اکانت شما اکانت اصلی هست. اما این اتفاق باعث گرفتن تیک آبی نمیشود و فقط اکانتی که هویت شما را جعل کرده مسدود میشود. اما اگر این جعل هویت زیاد اتفاق بیفتد میتواند باعث گرفتن  این تاییدیه شود.* با این حال، خواهشا خودتون برای خودتون اکانت فیک نسازید که بخواید بعدش این تاییدیه رو بگیرید، چون عاقبت فقط IP تون مسدود میشه و همون اکانت اصلیتون رو هم از دست میدید!
۳٫ فعال باشید
فعال باشید! زمانی که ادمین اینستاگرام اکانت شما را چک میکند و متوجه می شود که مثلا از آخرین پستی که گذاشتید یک ماه گذشته، به سادگی اکانت شما را رد می کند. مهم نیست که هویت شما جعل شده باشد، مهم نیست قبلا چقدر فعال بوده اید و حتی مهم نیست که چقدر احتیاج به این تاییدیه دارید، زمانی که فعال نباشید به سادگی کنار گذاشته می شوید!۴٫ فالوور فیک؟!
داشتن فالور فیک موضوعی است که اینستاگرام به هیچ عنوان قبول نمی کند و اگر اکانت شما را بررسی کند و متوجه این موضوع شود، مطمئن باشید که به هیچ  عنوان نمی توانید تایید شوید. پس سعی نکنید با خرید فالوور، تیک آبی را بگیرید!
۵٫ تاییدیه بخرید!
شما می توانید تیک آبی رنگ را از طریق فیسبوک خریداری کنید و با متصل کردن اکانت اینستاگرام خود به فیسبوک، تاییدیه را برای اینستاگرام خود بگیرید.
۶٫ اعتبار خود را ثابت کنید
به عنوان مثال، شما می توانید در نمایه نمایش مشخصات عمومی خود ، وب سایت رسمی خود، صفحه فیس بوک و یا حساب توییتر را لینک کنید. این گونه ثابت می شود که این حساب متعلق به شماست.
۷٫ داشتن یک بیوگرافی در ویکی پدیا
یک بیوگرافی درست و کامل از خود در سایت ویکی پدیا که وبسایتی مناسب در زمینه اطلاعات است داشته باشید. درضمن باید بیوگرافی انگلیسی باشد تا پس از مدتی اینستاگرام این تیک آبی رنگ را برای شما در صفحه شما قرار دهدهمین حالا تیک آبی بگیرید!
توجه کنید این یک آموزش جدی نیست و جنبه تفریحی دارد و تغییرات ایجاد شده توسط شما هرگز ذخیره نخواهد شد اما با استفاده از این آموزش شما قادر خواهید بود یک تیک تایید رسمی به کنار اسم پروفایل خود در اینستاگرام اضافه کرده و از آن اسکرین شات بگیرید و عکس مربوطه را منتشر کنید!

برای اضافه کردن تیک تایید به صفحه خود طبق آموزش زیر عمل کنید:

۱٫ بهتر است از مرورگر Explorer استفاده نمایید.
۲٫ ابتدا صفحه خود را از طریق آدرس باز کنید.
۳٫ سپس بر روی نام کاربری خود (به صورت بزرگ نوشته) راست کلیک کرده، گزینه inspect element را انتخاب کنید.
۴٫ در پنجره باز شده روی گزینه ای که به حالت انتخاب آبی در آمده راست کلیک کرده گزینه edit as HTML را انتخاب فرمایید.
۵٫ در انتهای خط کلیک نموده تا حالت تایپ برای شما آزاد شود.
۶٫ کد زیر را کپی نموده و در همان مکان تایپ جایگذاری (paste) کنید.
۷٫ سپس با استفاده از نشانگر موس بر روی خانه پایین همان گزینه تایپ کلیک نمایید تا تغییرات اجرا شده و حالت تایپ غیر فعال شود.
۸٫ پس از مشاهده تیک کنار اسمتان پنجره باز شده تغییرات را توسط ضربدر کوچک در سمت راست/بالای پنجره ببندید.
۹٫ از صفحه اسکرین شات بگیرید.
تمام نکاتی که گفته شد باعث می شود تا درصد گرفتن تیک آبی بالا رود. در حال حاضر هیچ راهی برای “درخواست تاییدیه اینستاگرام” وجود ندارد. تنها باید فعال باشید، مخاطبان زیادی را جذب کنید و امیدوار باشید که توجه ادمین اینستاگرام به شما  جلب شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *