چگونه بفهمیم مردی به ما علاقه دارد؟

چگونه بفهمیم یک نفر به شما علاقه دارد. چگونه می توانید متوجه شوید که یک پسر و یا مرد به شما واقعا علاقه دارد. در این مقاله به سراغ ۷ نشانه ثابت شده میرویم که به شما نشان می دهد یک مرد به شما علاقه دارد یا خیر.

برای انکه شما مطمئن شوید واقعا یک مرد به شما علاقه دارد لازم نیست مستقیم و غیر مستقیم از وی بپرسید، هرچند ممکن است با پاسخ صادقانه هم روبه رو نشوید، اما شما می توانید با توجه به این نشانه ها که( که عمدتا برگرفته از رفتار و حرکات یک مرد یا پسر است)،  اینجا متوجه شوید که وقعا یک فرد به شما علاقه دارد یا خیر. با ما همراه باشید تا این موارد را بررسی کنیم.

 

۱-رفتن دست ها به سمت مو و سر

در این شرایط معمولا مرد ها و یا پسران به دنبال یافتن راهی برای نشان دادن اعتماد به نفس و کنترل هیجانات درونی خود در شرایط حساس هستند. زمانی که شما به عنوان یک مرد با یک دختر روبه رو می شوید و به نحوی به استقبال این صحبت کوتاه می روید به صورت ناخود آگاه دستتان به سوی مو ها رفته و سعی در مرتب کردن آن دارد و یا با مو های خود بازی می کند. این موضوع در مورد رفتار خانوم ها در مقابل آقایان هم صادق است. این حرکات نشان از علاقه آقا به خانوم دارد

۲-قرار دادن دست ها بر روی کمر

هر زمان یک مرد و یا پسر به هنگام مصاحبت و یا گفت و گو با یک خانوم دستان خود را کنار کمر و یا درجیب ها قرار دهد (و نواحی مشابه) به صورت خیلی واضح آن ها با این حرکات سعی در نشان دادن قدرت و یا توانایی ها به صورت نا خواسته دارند. این مورد در موقعیت نشستن با پا های باز هم صدق می کند. یک مرد اگر به فردی علاقه نداشته باشد دلیلی هم برای نشان دادن قدرت خود ندارد.

۳-مرد ها به دنبال تصاحب حداکثر فضای ممکن هستند

همانطور که در طبیعت یک حیوان برای جذب جنس مخالف خود به دنبال نشان دادن توانایی ها و البته داشتن قلمرو بزرگ تر است، به نحوی یک مرد هم برای جلب توجه یک خانوم به دنبال داشتن قلمرو در کارهای مختلف است. اگر که در یک جمع یک مرد در جلوی شما به دنبال نشان دادن توانایی ها و یا حتی تلاش برای آن است پس این مرد به دنبال اثبات خود است. این نشانه ها خود می تواند دلیلی برای اثبات علاقه مرد باشد.

۴-هنگامی که مرد ها ژست باز به خود می گیرند.

در موقعیت های اجتماعی یه صورت ناخودآگاه زمانی که شما به یک فرد علاقه دارید یا مجذوب وی هستید، ژست ها و حالات بدنی باز تری به خور می گیرید که این مورد در مرد ها و پسر ها بیشتر به چشم می آید. اگر در این شرایط به پا های آن ها نگاهی ببیندازید همچنین باید متوجه باشد که پاهای آن ها معمولا به سمت فردی که تمایل به سخن گفتن دارد می چرخد. این موضوع در رابطه با صورت هم صدق می کند و این افراد بیشتر به سمت فردی که علاقه دارند می چرختد و صحبت می کنند.

۵-با شما با فصاحت بیشتری صحبت می کند

اگر که در جمع ها و مکان های گوناگونی که با وی مواجه می شوید و این مرد یا پسر هنگام صحبت با شما با فصاحت بیشتر صحبت می کند و سعی در ادا کردن واضح تر کلمات دارد این خود نشانه ای از علاقه فرد به شماست. این مرد سعی در اثبات خود در جلوی شما دارد.

۶-حرکات شما را تقلید می کند

زمانی که با یکردیگر هستید و مرد به صورت ناخواسته و تقریبی حرکات و حالات شما را تقلید می کند این خود نشانه ای مثبت از وجود علاقه است. این مرد ها به صورت ناخواسته با تغییر حالت ایستادن و یا نشستن شما اقدام به کپی کردن حالت می کنند. این اتفاق به این خاطر است که مرد و یا پسر به دنیال ایجاد نقاط و ویژگی های مشترک با شماست.

۷-رفتار های وی هیجان زده است

اگر که یک مرد شما را دوست دارد معمولا هنگام مواجه با شما دارای صورت باز و نسبتا خندان و شاد خواهد بود. همچنین نگاه وی هم گیرا و دوستانه خواهد بود. در کنار این رفتار ها شما شاهد کمی استرس و البته نگرانی هم خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *