چگونه با آیفون دانلود کنیم؟

اگر شما هم از اپل آیفون یا دیگر دستگاه های اپل که از IOS قدرت گرفته اند استفاده می کنید برای دانلود فایل های مختلف مشکل خواهید داشت.اپل برای بالا بردن امنیت دستگاه شما و همچنین به حداقل رساندن دانلود از منابع نا مطمئن دانلود بر روی آی او اس را بسیار محدود کرده است.

دانلود بر روی ایفون با iDownloader

برای دانلود راحتتر در اپل می توانید از نرم افزار iDownloader استفاده نمایید. این نرم افزار در اپ اسنور اپل موجود و قابل دانلود است.
برای مثال اگر می خواهید آهنگی را دانلود کنید پس از دانلود و نصب نرم افزار از طریق مرور گر خود نرم افزار iDownloader و یا مرورگرهای دیگر صفحه مورد نظر خود را باز نموده و بر روی لینک آهنگ کلیک نمایید و یا لینک فایل مورد نظر را در کپی و در قسمت ورود آدرس نرم افزار پیست نمایید. فایل های در حال دانلود شدن همگی از طریق تب دانلود نرم افزار قابل مشاهده هستند.

دانلود آهنگ بر روی ایفون با soundcloud

برنامه کاربردی SoundCloud Downloader Pro یکی از راه های جستجو ، گوش دادن و دانلود از ایفون است که به شما امکان می دهد آهنگ های مختلف موجود بر روی SoundCloud را هم بصورت استریمینگ گوش داده و هم آنها را دانلود کرده و بصورت آفلاین گوش دهید. این اپلیکیشن نیز بر روی اپ استور موجود و قابل دانلود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *