چگونه اینستاگرام را نصب کنیم؟

نصب اینستاگرام روی گوشی اندروید : امروزه برنامه های مختلفی وجود دارد که کاربران روزانه ساعت های زیادی را صرف استفاده از انها می کنند مانند تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام و غیره. اینستاگرام جز اپلیکیشن های ساده ی است که در تمامی دنیا از آن استفاده می شود.حتی افراد مشهور مانند بازیگران،فوتبالیستها ، خوانندگان و … برای خود در اینستاگرام صفحه ی تشکیل داده اند که طرفدارانشان میتوانند برای ارتباط با آنها از طریق صفحه اینستاگرامشان اقدام نمایند. جالب است بدانید این برنامه ها در زمان کمی به دلیل قابلیت های متنوعی که ارائه کرده اند توانستند پرطرفدار شوند.

نصب اینستاگرام

اینستاگرام جز برنامه های است که بسیاری از افراد روزانه از آن برای اشتراک گذاری تصاویر و فیلم هایشان استفاده می کنند و توانسته است طی مدت زمان کمتری محبوبیت بدست بیاورد.تعداد دانلودهای این برنامه نشان دهنده محبوبیت این برنامه است.

اینستاگرام به کاربران خود این امکان را می دهند که برای عکس های خود از فیلترهای متنوع استفاده کنند و سپس آنها را به اشتراک بگذارند.قابلیت های متنوعی در این اپلیکیشن وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • امکان دریافت لایک و نظرات
  • ارسال اشتراک تصاویر و کلیپ
  • قابلیت بلاک برخی از مخاطبان
  • آپلود برای محدودیت
  • و ….

در اینستاگرامی قسمتی وجود دارد که عنوان دایرکت داشته است . در قسمت دایرکت افراد می توانند با یکدیگر به چت و گفتگو بپردازند البته اگر شخصی نخواهد که با مخاطب خاصی در دایرکت صحبت کند می تواند او را بلاک نماید.اگر در  این اپلیکیشن بخواهید صفحه ی را دنبال کنید می توانید اقدام به فالو آن صفحه نمایید تا در صورت درج پست جدید شما هم آن را ببینید.

هم اکنون می توانید این اپلیکیشن را برای گوشی های اندروید دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار اینستاگرام

البته با باید بدانید که اینستاگرام تنها مختص کاربران اندرویدی نیست و کاربران آیفون نیز می توانند از آن استفاده نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *