چگونه اینترنت رایگان بگیریم؟

معمولا برای خرید اینترنت همراه (دیتا گوشی) هزینه های زیادی پرداخت می کنیم اما روش هایی برای دریافت اینترنت رایگان وجود دارد که می توانیم گاهی از آن ها استفاده کنیم. فرقی نمی کند از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنید یا همراه اول در ادامه خواهیم گفت چگونه اینترنت رایگان بگیریم؟ دریافت اینترنت رایگان گاهی با کدهای خاص و گاهی با نصب اپلیکیشن گاهی با خرید سیم کارت جدید و یا تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی فعال می شود.

 

چگونه اینترنت رایگان ایرانسل بگیریم

ایرانسل دومین اپراتور محبوب ایران دارای طرح های تشویقی مانند اعتبار جایزه و اینترنت رایگان است که در ادامه به برخی روش های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل اشاره می کنیم:

اینترنت رایگان با خرید سیم کارت ایرانسل

یکی از روش های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل خرید سیم کارت های اعتباری ایرانسل است. میزان اینترنت رایگانی که با خرید سیم کارت های اعتباری ایرانسل به شما تعلق می گیرد به شرح زیر است:

  • با خرید سیم کارت اعتباری ایرانسل (همه سیم کارت ها) ۵ گیگ اینترنت رایگان با اعتبار ۵ ماهه به شما تعلق می گیرد.
  • با خرید سیم کارت اعتباری (زرین، بلورین، درین، سیمین ایرانسل) ۴ گیگ اینترنت رایگان با اعتبار ۳ ماهه به شما تعلق می گیرد.

خرید سیم کارت دائمی ایرانسل یا تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

ایرانسل برای تشویق مشترکین خود به خرید سیم کارت دائمی و یا تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی هدایایی را در نظر گرفته که یکی از آن ها اینترنت مجانی است.

بعد از خرید سیم کارت دائمی ایرانسل یا تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان به شما تعلق می گیرد که ۶ ماه اعتبار دارد.

دعوت از دیگران برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

برای این کار شماره دوست خود را به سرشماره ۳۱۹۲ ارسال کنید. در صورتی که دوست شما بپذیرد که سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تغییر دهد ۲ گیگ اینترنت هدیه ایرانسل رایگان به شما تعلق می گیرد.

ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت

در صورتی که از اینترنت ثابت ایرانسل (اینترنت نسل ۴ ثابت ایرانسل) استفاده می کنید می توانید با بروزرسانی اطلاعات کاربری اینترنت رایگان ۵ گیگی با اعتبار ۷ روزه دریافت کنید. برای این منظور روی لینک ویرایش اطلاعات مشترکان کلیک کنید.

دعوت از دوستان برای استفاده از نسخه وب‌ اپلیکیشن پیشرفته ایرانسل‌ من

اگر دوستان شما با استفاده از لینک موجود در پیام دعوت شما از نسخه وب‌ اپلیکیشن پیشرفته ایرانسل‌ من استفاده کنند ۵۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل به شما و دوستتان تعلق می گیرد. اعتبار این هدیه یک روز است.

دعوت از دوستان برای نصب اپلیکیشن لنز

برای دریافت ۱ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل کافی است شماره دوست ایرانسلی خود را به ۳۱۱۳ بفرستید یا به اپلیکیشن ایرانسل من بروید و شماره آن ها را در قسمت جایزه و دعوت از دوستان وارد کنید تا هدیه به هر دو شما تعلق بگیرد. این هدیه بعد از ثبت نام دوست شما در لنز فعال می شود.

پرداخت اینترنتی قبض سیم کارت دائمی ایرانسل

با پرداخت قبض به صورت اینترنتی و از طریق اپلیکیشن یا نسخه وب ایرانسل من و دیگر روش ها ۱ گیگ اینترنت رایگان یک روزه ایرانسل به شما تعلق می گیرد.

اولین ورود به ایرانسل‌ من

مشترکین ایرانسلی که برای اولین بار به اپلیکیشن ایرانسل من وارد شوند ۱۰ گیگ اینترنت ۳ روزه رایگان به ان ها تعلق می گیرد.

تبدیل سیم کارت ۳G به ۴G

با تبدیل سیم کارت ۳G به ۴G بیست گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل به شما تعلق می گیرد. همچنین با دعوت از دوستان برای تبدیل سیم کارت به ۴G 1 گیگابایت اینرتنت رایگان هم به شما و هم به دوست شما تعلق می گیرد (بعد از شروع استفاده). برای این کار شماره دوست ایرانسلی خود را به سرشماره ۳۱۱۶ ارسال کنید.

دیگر روش ها برای گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل

  • روشن کردن سیم کارت خاموش (۱ گیگ)
  • ورود به اپلیکیشن ایرانسل من و تکان دادن گوشی
  • ۲۰ گیگا بایت اینترنت رایگان برای تبدیل شماره غیر ایرانسلی به شماره ایرانسلی
  • با شماره گیری کد *۵۵۵*۱۱# و فعال کردن اولین کیف پول دیجیتال ۲ گیگ اینترنت رایگان هدیه بگیرید.

چگونه اینترنت رایگان همراه اول بگیریم

همراه اول پرکاربرترین اپراتور ایران است. اگر از سیم کارت اعتباری یا دائمی همراه اول استفاده می کنید بهتر است با روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول که در ادامه آورده شده است آشنا شوید:

ایرانسل دومین اپراتور محبوب ایران دارای طرح های تشویقی مانند اعتبار جایزه و اینترنت رایگان است که در ادامه به برخی روش های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل اشاره می کنیم:

دوشنبه سوری همراه اول

همراه اول هر ماه برنامه ای به نام دوشنبه سوری همراه اول دارد. برای دریافت اینترنت رایگان همراه اول با دوشنبه سوری کافیست دوشنبه آخر هر ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب کد #۶۴*۱۰۰*را شماره گیری کنید تا از ۵۰۰ مگ تا ۵۰۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول یک روزه به شما تعلق بگیرد.

خرید سیم کارت دائمی همراه اول

۳۰ گیگابایت یک ماهه برای خرید سیم کارت دائمی عادی و زمردی همراه اول و ۱۸۰ گیگابایت اینترنت رایگان با اعتبار ۶ ماهه برای خرید سیم کارت دائمی فیروزه ای همراه اول به شما تعلق می گیرد.

خرید سیم کارت دائمی جوانان

در این طرح افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله با خرید سیم کارت دائمی می توانند ۱۰ گیگ اینترنت رایگان بگیرند.

روشن کردن سیم کارت خاموش

با روشن کردن سیم کارت همراه اول که مدت ها خاموش بوده است اینترنت رایگان همراه اول به شما تعلق می گیرد.

۲ گیگ اینترنت رایگان روز تولد

در روز تولدتان با شماره گیر #۴۱۲۱*۱۰* دو گیگ اینترنت رایگان همراه اول یک روزه هدیه بگیرید.

امتیاز فیروزه ای

همراه اول برای خرید شارژ، بسته اینترنت، پرداخت قبض و … امتیاز در نظر می گیرد با جمع شدن این امتیازات می توانید به وب سایت یا اپلیکیشن همراه من مراجعه کرده و نسبت به امتیازی که دارید بسته اینترنت رایگان همراه اول دریافت کنید.

نصب همراه من

با نصب اپلیکیشن همراه من برای اولین بار می توانید ۱۰ گیگ اینترنت رایگان با اعتبار ۳ روزه هدیه بگیرید.

تبدیل سیم کارت همراه اول به یوسیم USIM

با تبدیل سیم کارت های قدیمی همراه اول به سیم کارت یوسیم هم سرعت اینترنت شما افزایش پیدا می کند و هم اینترنت رایگان به شما تعلق می گیرد. ۲۰ گیگ اینترنت رایگان برای مشترکین دائمی و ۱۵ گیگ اینترنت رایگان برای مشترکین اعتباری

تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی همراه اول

با تبدیل سیم کارت اعتباری ره دائمی، ۳۰ گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول با اعتبار ۱ ماهه به شما تعلق می گیرد.

نصب اپلیکیشن اوانو

دریافت اینترنت رایگان اوانو (۱۰ گیگ) یکی دیگر از راههای دریافت اینترنت مجانی همراه اول است که مشترکین همراه اول می توانند امتحان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *